Elektroniczna Skrzynka Podawcza Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szlachtowej

Adres elektronicznej skrzynki podawczej (Skrytka_ESP):    spSzlachtowa

UWAGA!

Aby można było złożyć wniosek/pismo do szkoły konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP – konto jest bezpłatne  www.epuap.gov.pl .

Dokumenty elektroniczne będą przyjmowane tylko i wyłącznie w przypadku przesłania ich poprzez wskazany powyżej adres elektronicznej skrzynki podawczej.

Akceptowalne formaty załączników to:
1. DOC, RTF, ODT, SXW
2. XLS, ODS, SXC
3. CSV
4. TXT
5. GIF, TIF, BMP, JPG
6. PDF
7. ZIP

Dostarczony dokument elektroniczny, poza podpisaniem go kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym, musi:

• zawierać zgodne z prawdą dane osobowe osoby go składającej,
  • być wolny od wszelkiego rodzaju wirusów komputerowych oraz innego szkodliwego oprogramowania (dokumenty zawierające takie elementy nie będą wprowadzana do systemu teleinformatycznego urzędu i nie będą rozpatrywane),
  • odpowiadać zakresowi użytkowemu określonemu przez szkołę w formie odpowiednich wzorów wymaganych do wszczęcia i załatwienia spraw.

W przypadku braku kompletu dokumentów strona będzie wzywana do ich uzupełnienia!