Podsumowanie akcji "Rowerowa Wiosna 2024"

Podsumowanie akcji

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego została podsumowana akcja "Rowerowa Wiosna 2024", którą zakończyliśmy 3.06.2024 r. Data zakończenia nie została wybrana przypadkowo, ponieważ właśnie wtedy obchodziliśmy Światowy Dzień Roweru ustanowiony przez ONZ. Jak się okazało nasi uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w organizowanym konkursie i niezależnie od pogody oraz przejechanych kilometrów dzielnie walczyli o swoje małe podium. 25 uczestników naszej placówki, począwszy od klasy 0 do klasy VIII wspólnie pokonało 749 km 520 m w ciągu 18 dni. Po przeliczeniu dystansu każdego jednego uczestnika najdłuższą odległość pokonał:

Fabian Majerczak-79 km 200m, zajmując I miejsce,

Sebastian Cebula -72 km, II miejsce,

Kamila Pietrzak -64 km 800 m, III miejsce.

Oprócz uczniów wyróżnionych, zostali również nagrodzeni: Kamil Proński, Łukasz Dłubacz, Daniel Hurkała Wiktor Komorek, Róża Komorek, Milena Gębala, Wiktor Lędźwin, Bartosz Mastalski, Izabela Mastalska, Tomasz Mastalski, Alicja Mastalska, Karolina Bochniak, Maya Magda, Oliwia Ciesielka, Oliwia Sopata, Maja Mendrala, Filip Szczepaniak, Nikodem Szczepaniak, Maciej Klamer, Natasza Klamer, Lilianna Dłubacz oraz pani Karolina Komorek.

Serdecznie dziękujemy organizatorom Klubu Turystyki Rowerowej „wKoło” PTTK Szczawnica za zaproszenie do akcji, uczestnikom konkursu za wytrwałość oraz ich rodzicom, szczególnie tych najmłodszych uczestników za wsparcie i opiekę podczas jazdy do szkoły. Mamy nadzieję, że rowerowa przygoda pozostanie na dłużej w Waszych rodzinach i zachęci do aktywnego wypoczynku podczas zbliżających się wakacji.