Uroczyste zakończenie roku szkolnego

21 czerwca uczniowie  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szlachtowej zakończyli rok szkolny, a ósmoklasiści ukończyli naukę w naszej szkole. Uroczystość zakończenia rozpoczęła się mszą św., po której absolwenci złożyli uroczyste ślubowanie i przekazali sztandar młodszym kolegom. Następnie w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej odbyla się końcoworoczna akademia. Przybyli zaproszeni goście: zastępca burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica pan Tomasz Moskalik, pan Andrzej Dziedzina-Wiwer, radna Miasta i Gminy Szczawnica pani Jolanta Salamon, szanowni rodzice i uczniowie. Ósmoklasiści na pożegnanie przygotowali kabaret o szkole, w którym odegrali zabawne role. Nagrodzono wyróżniających sie w nauce i zachowaniu uczniów. Uroczystość przebiegła w radosnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim, którzy byli tego dnia z nami. Rozpoczynamy długo wyczekiwane wakacje.